SHARE
PARTICIPANT LOG IN
Tricon International Marathon

Istanbul Marathon

Artık sessiz kalamıyoruz! Alzheimer, giderek daha fazla görülen, henüz tam tedavisi olmayan,  hem hasta hem de hasta yakınları için mücadele etmesi çok zor bir hastalıktır. Tricon, tüm dünyada Alzheimer  hastalığı ile mücadeleyi  destekleme kararı aldı.  Bizde Tricon Türkiye olarak, 15. Yılımızda bu projenin bir parçası olmaktan onur ve mutluluk duymaktayız.

Tricon Cares,  ABD Alzheimer Kurumu ile önümüzdeki üç yıl içinde, 500.000 ABD Doları fon sağlayabilmek hedefiyle ortaklık kurmuştur.   Bu proje kapsamında,  Tricon olarak, Nisan 2019'da Zürih'ten başlayıp,  Ocak 2021'de Houston'da tamamlanacak şekilde ve bunların arasında da İstanbul, Mumbai, Sao Paula  ve Shanghai’da olmak üzere toplam 6 maraton koşacağız.  Şimdi sırada İstanbul Maratonu var. Vodafone İstanbul Maratonu 3 Kasım Pazar günü saat 9:00’da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden başlayarak Sultanahmet’te sonlanacaktır. 

ABD Alzheimer Kurumunun ana hedefi, Alzheimer hastalığının, bilimsel araştırmalarla ortadan kaldırılması, bu hastaların bakımlarının iyileştirilmesi; beyin sağlığının öne çıkarılması ve demans hastalığına yakalanma riskinin düşürülmesidir.  Bugün Alzheimer hastalığı  küresel bir epidemik hastalıktır  ve  dünyada tahminen 47 milyon kişi demans hastalığı ile yaşamaktadır.

Bu 6 maratonu koşarak, Alzheimer hastalığından arınmış bir dünyada yaşamayı ümit ediyoruz. Ne kadar çok bağış toplayabilirsek,  hastalığa çare bulmaya  o kadar hızlı yaklaşacağız. $1,000 üzerinde bağış yapan sponsorlarımızın logolarını sırtımızda mutlulukla taşıyacağız.

Aşağıdaki bağış seviyelerinden herhangi birini düşünürseniz çok mutlu oluruz:

Bronze  $1,000

Silver $4,000

Gold $7,000

Platinum $10,000

BAĞIŞ İÇİN: http://act.alz.org/goto/Istanbul 

Bu linke tıkladığınızda bağış sayfamıza yönlendirileceksiniz. Istanbul Marathon takımına tıklayıp, ‘donate to support us’ tuşundan bilgilerinizi doldurarak Alzheimer Kurumu’na dilediğiniz miktarda bağış yapabilecekseniz.

Alzheimer’dan arınmış bir dünya için hedefimize erişmede lütfen bizlere yardımcı olun. Şimdiden çok teşekkür ederiz!

 

View More

Istanbul Marathon

$119380 RAISED
119% COMPLETED
$100000 GOAL
SHARE OUR PAGE
Facebook Twitter
SEND US ENCOURAGEMENT

View More